Najnovšie recenzie zo sekcie Mobily, GPS

Zuzana Zuzana

• predný blesk
  • fotoaparát
  • dlhá výdrž batérie
  • v zlatej farbe je super
  • fotoaparát zlyhal hneď v druhý deň

kvalitný telefón za nízku cenu

Bluboo Xtouch

Bluboo Xtouch

Dávid Dávid

Pridané: 20. júna 2016

• Všetko na tomto mobile je dokonalé
  • Len to že reprak na mobile je dole a niekedy to vadí

Tento mobil odporúčam všetkým za tú cenu dokonalý

Samsung Galaxy S7 G930F 32GB

najelpši

• kvalitne prevedenie
  • pekný dizajn
  • dobra cena
  • z prednej strany by moho byt prekrytie hran o 2mm dlhsie, aby boli hrany kompletne prekryte

Na mobile sa mi obili hrany. Hľadal som riešenie, ktoré by ich prekrylo a chránilo, ale zadná strana by zostala voľná.

Apple iPhone 6S plus 64GB

Apple iPhone 6S plus 64GB

neviem neviem

Pridané: 20. júna 2016

• uzasni velky displej sa dobra na tom videjka pozeraju
  • nepaci sa mi ze na tom logu mam z toho jablka odhryznute chcel som to reklamovat ale nezobrali to
  • a ten 3d touch mi nefunghuje lebo neni 3d ale 2d
  • velmi lacny to sa mi nepaci do mojej vzducholodi sa nezmesti

fuj nekupujte ludia amen.

Xiaomi Mi Band

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB

neviem neviem

Pridané: 20. júna 2016

• super telefon ale do rolls roycu sa mi nezmesti
  • fuh prehrieva sa raz som na nom uvaril detom prezenicu
  • a do ferrary sa mi tiez nezmesty
  • ale inac je to v pohode telefon az na tie zahnute okraje lebo sam sa na nich porezal

fuj chujovina vybuchol

Tvrzené sklo Aligator GLASS pro Nokia Lumia 830

Tvrzené sklo Aligator GLASS pro Nokia Lumia 830

Overený zákazník OKAY.sk Veronika

Pridané: 20. júna 2016

(naposledy upravené 20. júna 2016)

Zakúpený v OKAY.sk

• Sklo po celom obvode neprilieha a vytvára neestický rám, široký asi 5mm.

Garmin nuviCam Europe Lifetime

Garmin nuviCam Europe Lifetime

Marko Marko

Pridané: 20. júna 2016

• Spickova navigacia, trochu som mal obavu ked som tu videl recenziu o zamrzani alebo o odpadnuti prisavky, ale mne navigacia nikdy nezamrzla a je to spickova Navi, jedna z najlepsich na trhu, V spojeni s kamerou, sledovanim pruhou a a okolia, dava uplne iny rozmer navigaciam ako takym,

A+++++++++++

Plantronics Voyager EDGE

Plantronics Voyager EDGE

Overený zákazník MP3.sk Jozef

Zakúpený v MP3.sk

• vynikajúci zvuk, dobre ma počujú, dobre sedí na uchu, dobrá výdrž
  • roztrhla sa mi gumička do ucha

Toto je už môj druhý bluetooth PlantronicVoyager (pri prvom mi odišiel mikrofon-práve som o reklamoval), ale aj napriek tomu som si ho objednal znova. Používam ho už takmer 2 roky, som s ním veľmi spokojný, moja práca vyžaduje 5-6 hodín telefonovania denne a svoju funkciu plní na 100%

Garmin nüviCam LMT

Garmin nüviCam LMT

Ice Ice

• Mozem len odporucit !
  • Ak by pouzily trosku matnejsi displej nic by sa nestalo, po nalepeni matnej ochrannej folie je vsetko 100%tne.

A+++++++

• displej
  • fotak
  • bateria
  • GPS
  • pri vypnutom displeji - zobrazovane udaje (kalendar, email, sms, datum, cas, stav baterie, ..)
  • hello (iris)
  • stale slaba podpora vyvojarov na W10M

Lumia 950 je super stroj a pozeral som po nej uz dlhsie. Teraz zisla cena mobilneho telefonu na prijatelnu cenu(300e) a pri tomto modeli uz nebolo o com .. Zadny kryt je sice plastovy, ale ani by som si to nevsimol, keby som pod neho nedaval SIM kartu. Fotak krasne foti. Nie som velky fanusik >5" displejov, ale na tento som si zvykol temer okamzite. Chcel som sa zbavit Androidu a iOS ma nejako nelaka ( ani designom, ani cenovou politokou Apple). To co ma zamrzelo najviac, boli aplikacie v Store.. Bezne som si vedel najst alternativy, ale na 2 aplikacie sa mi zatial nepodarilo najst nahradu. Kontaktoval som aj priamo vyrobcov a odpisali mi, ze nemaju nato prostriedky, aby spravili to iste pre W10M, lebo uz maju dost vysoke verzie pre ostatne dve mobilne platformy :/ .. Celkovo mobil ide plynulo a spolahlivo.

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Garmin nüvi 2689LMT Lifetime

Overený zákazník DATART.sk Matej

Zakúpený v DATART.sk

• Rychlost signalu GPS,
  • Presnost signalu GPS,
  • Mapy a ich jednoducha aktualizacia,
  • SD karta,
  • Fotky znaciek pri odboceni,
  • Traffic - ked ste v zahranici tak nerozumiete dopravnemu servisu, tato navigacia vam ich rovno implementuje do cesty a vy mate pokoj,
  • Bluetooth,
  • 6" nie je az tak vela ako som sa bal,
  • Kapacitny display ako na mobile,
  • Jednoduche vyhladanie ciela - vie to ovladat zena na prvy krat (no offence), takze je to fakt user friendly :)
  • Neviem, snad len, ze najlepsie mapy su podla mna online google maps.

Je to skvela navigacia a lutujem, ze som ju nekupil skor. Odporucam kupu. Mam kupeny sygic na angroid aj na iOS a aj tak som isiel vzdy cez data na google mapach. V zahranici vsak tie data nie su zrovna najlacnejsie a tak som isiel na sygic, kamos s navigaciou garmin mal vzdy lepsiu trasu (rozumej rychlejsiu), takze musim konstatovat, ze Sygic je hnoj oproti tomuto. Dalsi problem je, ze vzdy vam mobil zazvoni v najnevhodnejsej chvili a tak sa navigacia v mobile zrusi. Takze ja rozhodne odporucam samostatnu navigaciu.

Samsung Galaxy A5 2016 A510F

Samsung Galaxy A5 2016 A510F

samot samot

• Bateria
  • Display
  • 2GB RAM uplne postacuje
  • Odtlacok prsta funguje velmi dobre
  • Konstrukcia (sklo,hlinik) spracovanie na jednotku
  • Podpora USB OTG
  • Nepodporuje screen miracast(ale podporuje zdielanie obsahu cez wifi to je skoro to iste ale musite mat na rovnakej wifi sieti mobil aj Smart TV)

Telefon pouzivam tyzden a myslim ze som sa rozhodol velmi dobre v pomere cena-kvalita-znacka-funkcie.
Bateriu som nabijal 19.6. rano a stale mam 54percent. Vyuzitie : cca 30 hovorov po 15 sekund,10 hovorov po priblizne 3 minuty,3 sms,10fotiek,rano a ked som mal cas prezeral som FB odpisoval na massenger a kopiroval dokumenty na usb cez OTG.Podla mna urcite dobra vydrz.Data nemam zapnute cely den ale cca pol dna na 3G (4G taha viac bateriu ale to na kazdom mobile).Display je super velmi dobre sa nanho pozera.Konstrukcia je perfektna ale bez sil.obalu sa pri pisani smyka.Fotky mohli byt lepsie ale ja niesom fotograf,fotil som len skusobne pocas testovania (este stale testujem).Ak chcete super fotky kupte si zrkadlovku nie telefon.Inak foti premna velmi pekne aj predna aj zadna kamera.Prostredie je super ja pouzivam stiahnutu temu Pure black (cierna farba a odtiene sivej setria na Amoled display bateriu).Mne mozno chyba absencia vybracii tlacidiel multitask.a krok spat ale nieje to tragedia.Led dioda mi osobne nechyba,ked mam cas rozsvietim si display tlacidlom Domov.Telefon mi druhy den padol v aute displayom na plastovu cast sedadla a potom pod sedadlo(sklicko neprasklo a ani sa neposkriabalo nastastie ale hned som utekal kupit ochrane sklo).Osobne doporucujem vsetkym co vahaju.Ja som presiel z S3 neo a vyberal som medzi Huawei P8,honor7,Lenovo vibe P1 Pro a Galaxy A5 2016.
Mna osobne zatial nesklamal este ani jeden samsung ci uz tlacidlovy alebo smart(zatial je to moj 6ty samsung)

Samsung Galaxy A3 2016 A310F

Samsung Galaxy A3 2016 A310F

Overený zákazník Mobiluj Ivan

Zakúpený v Mobiluj

Pomer cena / požadované mi vyhovuje

RosWheel s brašňou Samsung Galaxy S6 Edge - G925F

Lenovo A7010 Dual SIM

Lenovo A7010 Dual SIM

Overený zákazník Prva.sk mszv

Zakúpený v Prva.sk

• Veľmi pekný a vôbec neseká

Zatiaľ sme veľmi spokojní.

EVOLVEO StrongPhone X2

EVOLVEO StrongPhone X2

Lukáš Drozd Lukáš Drozd

• Dobrá cena
  • Odolný telefón, ktorý znesie drsné prostredie
  • Dlhá výdrž batérie
  • Odflaknuté užívateľské rozhranie
  • Nastavenia telefónu nie sú pokope, ale porozhadzované ako im prišlo
  • Keď sa telefón umyje vo vode, kým nevyschne reproduktor, takmer nepočuť čo hovorí volajúci (cca 6 hodín)
  • Vraj sa dá telefón ovládať s rukavicami? Zabudnite. Na tie mikro tlačídla sa dá ledva trafiť bez rukavíc, nieto s nimi
  • LED svetlo svieti jak za dušičky
  • Wifi je tam dopočtu. Stojím 30cm od routera a mám jednú paličku signálu.
  • Otvoriť stránku na internete je des, neotvorí skoro nič a púšťa to cez nejaký wap converter

Evolveo nie je zlý telefón, ale mohol by byť lepší, keby tak neodflákli jeho užívateľské rozhranie. Telo znesie pád z výšky druhého poschodia na asfalt, po prašnej práci sa dá jednoducho umyť vo vode a stále funguje. Baterka vydrží cca týždeň, možno aj viac. Display relatívne dobre vidno na slnku. Najviac sa mi páči, že pri pripojení USB kábla sa pripoja akoby dva flash disky do PC, jedno je pamäť telefónu, druhé je pamäťová karta. Užívateľské rozhranie je katastrofa, kopec veci chýba, najviac ma jeduje nemožnosť inštalovať java aplikácie, ktoré by sa zišli, na rozšírenie základnej funkčnosti telefónu.

Púzdro Spigen Thin Fit LG Nexus 5X čierne

Púzdro Spigen Thin Fit LG Nexus 5X čierne

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk Overený zákazník

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

• skratka NEXUS!!! Parada!
  • snad len baterka, trosku by mohla byt silnejsia

ok

Huawei Y6 Pro Dual SIM