Najnovšie recenzie zo sekcie Mobily, GPS

Nokia Lumia 1320

Nokia Lumia 1320

Overený zákazník SHARK.sk Dušan Kristan

Zakúpený v SHARK.sk

• Veľký display. Ostré a krásne farby. Svižné reakcie.
  • Nič

Úžasný telefón za vynikajúcu cenu.

Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Compact

Overený zákazník Mobilné telefóny Nikola

Pridané: 20. januára 2015

(naposledy upravené 21. januára 2015)

Zakúpený v Mobilné telefóny

• Rýchle dodanie tovaru. Najlepšia cena na trhu.

Som veľmi spokojná a určite si v budúcnosti budem objednávať. A ten telefón je úžasný. Nemá najmenšiu chybičku.

Nokia 225 Dual

Nokia 225 Dual

• Jednoduchý,
  • prehľadný,
  • veľký display,...
  • Internetové aplikácie nevyužijem,
  • smerové tlačidlo sa ťažšie používa.

Výborný na telefonovanie a sms na viac ho nevyužijem.

Sony Xperia M2

Sony Xperia M2

Overený zákazník MobilPC Overený zákazník

Zakúpený v MobilPC

super kamera a vodotesny, super design a ovladanie

PRESTIGIO MultiPhone 5453 DUO

PRESTIGIO MultiPhone 5453 DUO

Monka Monka

Pridané: 20. januára 2015

• okrem stavu baterie s nim nemam zatial ziaden problem
  • za dva mesiace mi este ani raz neukazalo spravne stav baterie
  • tri-štyri dni ukazuje stale konstantny stav (napr.98%) a potom sa len zrazu vypne

uz by som si ho nekupila

Nokia 301 Dual

Nokia 301 Dual

Overený zákazník MP3.sk kurcam

Zakúpený v MP3.sk

• 2 SIM
  • dobrá výdraž batérie (7 dní)
  • telefón nie je rozpoznaný softwarom Nokia Suite

Veľmi dobrý telefón na telefonovanie s dvomi SIM

Meizu MX4 16GB

Meizu MX4 16GB

Anonym Anonym

• Dobry telefon (celkom)
  • Znacka

Meizu to co je? Fakt si neviem predstavit, keby sa ma niekto spytal aky mam telefon a ja poviem Meizu. Ved by sa 10× opytal, ze co kym by pochopil, ze mam nejaky cinsky srot co sa rozpadne po pol roku a potom ho nereklamujem ani neopravim lebo je od niekial z tramtarie. Ale je to na kazdom zvlast, ci mu vadi, ze bude mat telefon od znacky, ktoru nikto nepozna a vznikla len nedavno, nema ziadne skusenosti, servis atd, alebo si zoberie klasiku, ktora je torchu drahsia, ale lepsia. Este, ze Android je pre Cinu ako stovreny

Nokia Lumia 530 Dual

Nokia Lumia 530 Dual

Overený zákazník NAY Elektrodom Lukáš

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Windows phone (rýchlosť, odladenosť, aktualizácie)
  • 4" displej
  • Farebné kryty na výber
  • Softvérové tlačidlá (aspoň pri stlačení vibrujú)
  • Autozaostrovanie
  • Trochu pomalšie pripojenie na Wi-Fi
  • 512 MB RAM

S telefónom som spokojný. Ale ak chcete väčší displej,1GB RAM, autozaostrovanie,prednú kamerku alebo LED blesk radšej sa popozerajte aj po Lumii 535. Ak chcete 4" telefón s WP a 1GB RAM tak si radšej počkajte na Lumie 435 a 532. Mali by mať aj predné kamerky a jeden z uvedený 2 modelov aj Glance Screen ale obe budú bez LED blesku.

hajuara hajuara

• displej
  • váha telefónu
  • rýchlosť
  • baterka
  • telefón mi vŕzgal
  • displey niekedy nereagoval
  • z ničohonič sa displej zväčšil a nemohla som prijať hovor
  • neprijal mi pamäťovú kartu
  • slabý zadný foťák

Keď si odmyslím chyby, tak bol to v pohode telefón. Na základe recenzii, čo som si k tomuto telefónu prečítala skôr mám pocit, že som dostala chybný kus a neide o chyby vo všetkých telefónoch. Ani prechod od androidu k windowsu nebol tak tragický, ako mi to niektorí opisovali. Stačí na to pár dní a človek si zvykne na všetko. Síce som tento opisovaný kus vrátila, plánujem si ho kúpiť znova :)

Acer Liquid E700

Acer Liquid E700

marek marek

Pridané: 20. januára 2015

Mobil som kupoval lebo ma viac sim , bateria pri mojom pouzivani vydrzi max 2dni co povazujem za pozitivum , zvuk je upne o nicom bez ohladu na nastavenie , reakcie pri beznom pouzivani su normalne , neda sa mi vypnut zvuk pri odomknuti a zamknuti obrazovky aj ked to nastavim. Pred tym som mal galaxy s2 a je to lepsi telefon. Jedine co ma e700 je vacsi diplej. je sice papierovo vykonnejsi len cloveku co sa nehra na mobile to staci .Android co je v nom je horsi ako stari 2.3 , ma zbytocne sproste nastavenia ktore su beznemu uzivatelovy nanic a zatazuju ho.cim dalej nie jednoduchsie ale zlozitejsie mi to pripada . Tusil som ze to bude len taky sunt v tejto cenovej kategorii , no na telefonovanie staci . Clovek co potrebuje mobil na pracu a naraba s nim cely den nech sa poobzera po inom.

ALIGATOR i-gotU Smart Q60

ALIGATOR i-gotU Smart Q60

Palo Palo

Pridané: 20. januára 2015

• vydrz baterie (vacsia ako uvadza vyrobca)
  • zariadenie pracuje aj bez telefonu
  • komunikacia s telefonom je dobra (synchronizacia)
  • prepojenie SMS, hovorov, FB s naramkom (najma pre zeny, co maju telefony v kabelke). Ukaze cislo alebo meno volajuceho. Telefon vsak treba kvoli prijatiu hovoru lebo precitaniu spravy aj tak vytiahnut.
  • funguje len pre android 4.3 a vyssie
  • displej sa lahko poskrabe
  • denna aktivita nie je az tak dobre prepracovana. Napr. sportova aktivita nie je dostatocne zdokumentovana, analyzy nevyhodnocuju kratky spanok pocas dna ("nap").

je to dobra vec najma pre ludi, ktori chcu nieco zhodit alebo mat pod kontrolou denny pohyb. Ak si navolite vhodne ciele, moze to pomoct pri zlepseni pohybu a spanku. Pomer cena/vykon je podla mna OK. Napriek relativne nizkej cene ponuka vela funkcii.
Pre aktivnych sportovcov to nie je riesenie, kedze nie velmi dobre monitoruje aktivitu (nema GPS, ale len "krokomer", ktoy je nepresny).

SAMSUNG Galaxy Gear 2 Neo SM-R3810

SAMSUNG Galaxy Gear 2 Neo SM-R3810

Andrej Andrej

Pridané: 20. januára 2015

• Odolnosť voči vode a prachu
  • Výdrž na batériu - mne aj 3-4 dni
  • Rýchlé nabíjanie
  • Design
  • Infraport na ovládanie smart tv
  • Remienok treba stále napravovať na ruke,stále padajú pod rukáv

Pekné hodinky bol to darček na vianoce,zatial som spokojný,foťák síce nemajú ale kto nepotrebuje fotiť hodinkamy a len zdvíhať hovory úplne postačia,merač srdcového tepu nie vždy funguje treba hodinky pridržať k ruke a potom namieria. Dostal som k note 4,hodinky vydržia viac než mobil takže som spokojný až na ten remienok ktorý musím stále upravovať a dávať pozor aby som hodinky nestratil

EVOLVE EP-500 EasyPhone

EVOLVE EP-500 EasyPhone

• Velke tlacitka
  • Komplikovane menu

Je tam komplikovane menu. Inak pre seniorov OK.

Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Prestigio MultiPhone 5455 DUO

• Som veľmi spokojný

Som spokojný

Púzdro Samsung EF-FG350NBE čierne

Púzdro Samsung EF-FG350NBE čierne

Overený zákazník Mobilonline Overený zákazník

Zakúpený v Mobilonline

• púzdro sadlo tak ako má, všetko v poriadku

tovar OK

Overený zákazník Funmobil.sk Lenka

Zakúpený v Funmobil.sk

• trendový dizajn
  • Trošku nešikovne umiestnené tlačidlo zap/vyp. Malo byť umiestnené na vrchnej časti a nie na bočnej, pretože sa mi stáva, že ho pri držaní mobilu omylom stlačím.
  • Pri mobile nebol priložený manuál, na základe ktorého by som vedela mobil nastaviť. Musela som si ho stiahnuť z netu. Myslím, že užívateľ, ktorý mobil využíva len na telefonovanie a nedrží ho v ruke celý deň, nie je taký zdatný, aby rozumel všetkým aplikáciám a funkciám, ktorý tento mobil poskytuje a preto by bolo vhodné, aby bol manuál k dispozícii pri výrobku.

Tento mobil som si vybrala pre jeho dizajn a primeranú cenu. Mobil využívam viacmenej len na telefonovanie a príležitostné fotenie. A ako taký splnil moje očakávania. Som s ním veľmi spokojná. Som úplne nadšená blikajúcou kontrolkou oznamujúcou zmeškáný hovor, správu, mail a pod. :-)

BlackBerry Z30

BlackBerry Z30

Overený zákazník NetMobil.sk Overený zákazník

Zakúpený v NetMobil.sk

• Kvalita spracovania
  • Prehladnosť systemu
  • Je to poctivý pomocník a nie sledovacie zariadenie
  • Možno len fotoaparát, ale žiadny extrém

Ešte existuje firma čo nevyrába "curvítka"..

Lukáš Mazan Lukáš Mazan

• Rýchlosť
  • Kvalita materiálu
  • Výborné fotografie, selfie a video
  • Display
  • Prijateľný cena
  • Nič

Huawei je pre mňa proste top značka. Pomer kvalita/cena ako u žiadnej inej značky. Konečne koniec lacným plastom a vŕzganiu pri stlačení. Hardwareovo na úrovni S5/iPhone ......

Apple iPhone 6 16GB

Apple iPhone 6 16GB

Overený zákazník www.lacnenotebooky.eu Tomáš

Zakúpený v www.lacnenotebooky.eu

super

Jakub Jakub

• Displej, Gorilla glass, cena, selfie foťak
  • Sice gorilla glass, ale v posilke so spotenymi rukami blbne dislej musim čisťiť

Za tu cenu fiči všetko jak ma, Viac penazi sa neoplati investovať do telefona, všetko funguje, navigacia, internet, pekny telefon s windows 8.1 za top cenu

Zobrazujem 301 - 320 zo 500 recenzií 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25