Najnovšie recenzie zo sekcie Mobily, GPS

nový používateľ nový používateľ

• super batéria!
  • funguje, neseká sa
  • dostatočná pamäť
  • pekný design, dobré spracovanie
  • tlačítko prepnutia aktívnej SIM karty na prednej strane displeja
  • nepodsvietené tlačítka na displeji
  • zadný kryt z tvrdého plastu - môže sa šmýkať

výdrž batérie 2dni, ca 60min hovorov/deň, v podstate stále zapnutá wifi, 2hod internet/deň obidve zapnuté SIMky....

Dôležité: veľmi ľahko, aj nechtiac, prepnete aktívnu SIM kartu z ktorej voláte pokiaľ si to hneď nevšimnete, môžete byť prekvapení účtom. Osobne používam 1 SK a 1 zahraničnú SIMku.... Prospelo by, pokiaľ by sa aktívna SIMka volila v nastavení - tam síce môžete niektoré aktivity (volanie medzinárodné, alebo v roamingu, sms atd) natvrdo zakázať, ale na to potrebujete heslo od operátora siete.

Pozor tu na obrázku je verzia d405, nie d410Dual...:-)

OnePlus One

OnePlus One

jurinecko jurinecko

Pridané: 23. októbra 2014

• Niet čo dodať. Za tie peniaze TOP.
  • Cena na Slovensku.
  • Predaj na pozvánky.

27.10.2014 16:00-17:00 možnosť objednať aj bez pozvánky,v tomto čase treba aj zaplatiť.
Nedoručujú na Slovensko treba mať niekoho v Rakusku,Nemecku, VB alebo cez mailboxde.cz.

Baterie pro Garmin Nüvi 760T, 765T, Li-pol 3,7V 1250mAh

Apple iPhone 6 16GB

Apple iPhone 6 16GB

Paul Paul

Pridané: 23. októbra 2014

• Dlho som rozmýšľal či túto recenziu napíšem ale nakoniec po drístoch a hlúpostiach čo tu píšete som bol doslova nútený.Aby som to zhrnul napíšem plus a mínus iphonu 6 ktorý mám už tretí týždeň.
  • Nová generácia čítačky prstov (Touch ID) rozdiel je v rýchlosti prečítania odtlačku,citlivosti a celkovo bezpečnosti zámku telefónu.
  • Farbené variácie ako už u 5s ale v inom dizajnovom prevedení
  • Hmotnosť narástla len o pár gramov konkrétne je to presne 16
  • Retina rozlíšenie displeja aj keď "len" HD retina ale rozdiel v jemnosti farieb a pohľadov z boku naozaj krásne rozlíšenie.
  • Veľkosť displeja tu napíšem KONEČNE pretože aj keď som mal rád iphone 5s kvôli kompaktnosti stále som si prial čosi väčšie.
  • Tlačidlo na uspávanie/vypínanie telefónu opäť KONEČNE na boku telefónu,po generáciách večného menenia úchopu mobilu či prehadzovania prstov.
  • Veľmi príjemný dizajn a tiež samotné držanie telefónu skvelo sedí v ruke nekĺže nevypadáva,aj keď by človek čakal že hladký hliník bude slúžiť ako klzný materiál NIE JE tomu tak.
  • Lepší rozsah wifi signálu aj keď papierovo rovnaký je ale citeľný (hlavne pri vzdialenosti od routeru)
  • Fotoaparát je oproti staršej generácií jasnejší,svetlejší aj sýtejší.(citeľné pri exteriérových fotkách za svetla)
  • 120 a 240 snímkov nahrávania videa v režime slow motion.
  • Nová generácia koprocesoru A8 a takt hlavného procesoru.
  • LTE na ktoré sa aspoň na Slovensku ale ľudia ešte pekne dlho načakajú.
  • Apple Pay ktoré ale tiež bohužial nevyužijete v dohladnej dobe okrem samotného platenia v apple store.
  • I-tunes a spolupráca s novým iphone 6 je asi najbanálnejšia za všetky časy prenosu súborov medzi apple zariadeniami.
  • Výdrž batérie ktorá ma veľmi milo prekvapila kde už iphone dosahoval výdrže 10 hodín na 3G mobilnom internete alebo wifi.
  • Znovu výdrž ktorá pri klasickom používaní a hlavne vďaka koprocesoru zvládne držať krok celý deň.
  • IOS 8 aj keď zatiaľ v snap shotoch neukazuje svoj plný potenciál ale je prehľadnejší a učí sa podľa Vášho individuálneho prístupu k telefónu a vždy Vám ponúkne optimalizáciu či už pri aplikáciách alebo hrách a podobne.
  • Nové gestá na ľahšie ovládanie displeju ako je posunutie správy či textového súboru nižšie aby bolo možné pohodlnejšie písať.
  • 128GB verzia ktorá zaistí naozaj veľkú možnosť zahltenia informácií.
  • Proti vidím len pár vecí.
  • NFC ktoré nemá reálne využitie na Slovensku ešte pár pekných rokov ani mať nebude.
  • Kvalita fotiek v noci si nepolepšila.
  • V balení nájdete "opäť" ear pod slúchadlá pre mnoho ľudí sklamanie skrátka som čakal nový nie len mobil ale aj príslušenstvo.
  • Nabíjačka batérie neponúkla žiadny rapid storage ani nič podobné.(rozmermi už tiež zaostávajúca)
  • Dĺžka kábla USB/lighthing conectoru a jeho cena pri samotnom predaji.(1 meter kábla za 25 eur je otras.)
  • Už mi chýba čierna variácia telefónu od dôb iphone 5.(nová space gray) mi veľmi nesedí.

Aby som to zhrnul nakoniec som s iphone 6 úplne spokojný.Za cenu 700 eur (vrámci zľavy) som ho kupoval v Dubaji a nemôžem sa ani trochu sťažovať.Kto ale ide nadávať na apple za to že stojí bez zľavy 800 eur a vyššie je hlupák.Pretože keď vyšiel iphone 5 pred rokmi tiež sa začínal predávať na 800 eurách.Počas celého požívania som NEZAZNAMENAL ŽIADNE OHNUTIE,TRHANIE VLASOV ANI ŽIADNE INE CHYBY...Vymyslené hlúposti ľuďmi ktorí na videu mobil lámu cez koleno a ukazujú že sa ohne...Pozrite si videá kde to isté robili so Samsungom note 4 alebo S4 tak isto ostal zdeformovaný.Prosím ľudí ktorí nemajú na tento mobil a skrátka sa len musia vynadávať aby konečne začali so sebou niečo robiť.Jediné čo získate sú vulgárne odpovede na Vaše neodborné a ničím nepodložené recenzie.Apple ale vôbec neuškodí recenzia od burana čo napíše apple je sra.... a ko ....
Poznámky typu za cenu si kúpim dve S5 ky : tak si kúp aj osem.Za mesiac ti ich toľko víde tak totiž samsung stráca na cene a o jeho kvalite už písať radšej ani nejdem.kto rozmýšľa že si telefón kúpi ale odrádza ho od toho cena a reči typu jedna babka povedala nebojte sa.Mobil sa dá vziať na splátky a máte naozaj niečo kvalitné a skutočne rýchle.Čo sa týka tých rečí k tomu sa vyjadrovať nejdem lebo každý môže povedať že je tento mobil nanič a pritom ho vôbec nemusel držať v rukách len to počul z "vieruhodného" zdroja...Pekný deň.

CNS Truck HD 2 (bez software)

CNS Truck HD 2 (bez software)

Overený zákazník Extreme Digital zRt István

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Nagy átlátható kijelző, bluetooth, transmitter, okosítható, gyors. Mi kell még?
  • Talán csak a kijelzó lehetne picivel világosabb, de így is jól látható, ja és matt, de ez előny, szóval ezek sem igazán hátrányok.

A konkurencia hasonló modelt csak kb 100 euróval drágábban árul.

Púzdro ALCATEL flip ONETOUCH POP C7 červené

Púzdro ALCATEL flip ONETOUCH POP C7 červené

Overený zákazník MojaMobilka Judita

Zakúpený v MojaMobilka

• vzhľad
  • chráni display
  • mierne šmykľavý
  • v spodnej časti vŕzga (možno to je len chyba tovaru, nie modelu)

...

Sony Xperia M

Overený zákazník Mobil Centrum deržák

Zakúpený v Mobil Centrum

• Zmena vyrobku
  • deaktivuje sim kartu bez prikazu,panoramaticke fotenie nefunguje

tovar som zaslal na reklamaciu

Prestigio Multiphone 5044 DUO

Prestigio Multiphone 5044 DUO

Danka Danka

• Skvelý! :3
  • Je skvelý..nie je čo vytknúť!

Joo :D

LCD displej Samsung S5610

LCD displej Samsung S5610

Overený zákazník Mobil-GSM.sk Ondro

Zakúpený v Mobil-GSM.sk

• dobre citatelny aj na slnku. Celkom dobra farebna skala.
  • Pomerne zastaraly typ LCD TFT.

Postacuje.

Overený zákazník Gigastore filio

Zakúpený v Gigastore

• vykon
  • spracovanie
  • predsa je to uz len trochu vacsie zariadenie
  • trochu horsia vydrz baterie v porovnani s LG G2

Mam ho zatial 2 tyzdne a som velmi spokojny a odporucam...

Samsung i9060 Galaxy Grand Lite

Samsung i9060 Galaxy Grand Lite

Zakúpený v Alza.sk

výborný telefón s dvomi sim kartami, jednoduché ovládanie, prehľadný display

Púzdro Nillkin Fresh S-View Huawei Ascend G750 čierne

Púzdro Nillkin Fresh S-View Huawei Ascend G750 čierne

Overený zákazník Mobilonline tomi

Zakúpený v Mobilonline

• presne vyrezy na fotoaparat, blesk,.....
  • priehlad
  • hovor sa da zdvihnut bez otvorenia krytu
  • priehlad sa lahko a rychlo doskriabe
  • s vlozenym telefonom dost vrzga ale da sa to odstranit

Za tu cenu je to celkom slusne spracovane puzdro ktore splna ucel. Trochu ma sklamal priehlad, ktory je z plexiskla a lahko a rychlo sa doskriabe. Priehlad je "dotykovy" takze prichadzajuci hovor sa da zodvihnut tahonm prsta po priehlade bez nutnosti otvarania puzdra. Vsetky konektory su lahko pristupne bez nutnosti vybratia smartfonu z plastovej klisky puzdra alebo jeho otvorenia. Spominane vrzganie som odstranil tak, ze som vlozil medzi telefon a zadnu cas puzdra zlozeny kus papiera. Puzdro splnilo moje ocakavania no som zvedavy ako sa puzdro zachova pri pade na pevny povrch. Ci si to odnesie iba puzdro alebo aj telefon :). Crash test som zatial neskusal :)

Overený zákazník Gigastore Overený zákazník

Sony Xperia Z3 Compact

Sony Xperia Z3 Compact

Overený zákazník MobilPC Lukas

Zakúpený v MobilPC

• sviznost, dizajn, odolnost (zatial aj voci padom!) a pre mna je plusom aj velkost telefonu (nie je taky obrovsky)
  • fotoaparat by mohol byt lepsi, no ja som spokojny aj s tymto

Kto nechce velky telefon so super vykonom, nech urcite vyskusa tuto compact verziu, ktora nestratila takmer nic oproti svojmu "velkemu bratovi"

Zobrazujem 301 - 320 zo 500 recenzií 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25